Vzpomínáme 
Xandra Kvítko z Čertova 18.8.2009 - 11.8.2014
 
Nikdy nezapomenu na to jak jsme si tě s Renata Dubská 9.10.2009 přivezli jako malí pomačkaný ručník, který neuměl skoro chodit pouze se srandovně válel po zemi.. Jak si tě Kačenka přišla ukázat Cherrynce .. Jak Jana Šafářová prohlásila,že to sousedovic pjase nechce a pak tě schovávala pod bundou. Jak jsem tě měla ve škole a ty sis užívala pozornost všech. Jak jsme poprvé zapřáhli Kačenku za saňky na kterých ses vezla s Mirečkem a když si z nich spadla tak si statečně utíkala za nimi. Jak jsme poprvé přišli na cvičák a ty si jako profík kousala obrany, jak si běhala za udičkou, jak jsme byli na naší první Pit Bull show kde sis získala svojí originální povahou snad každeho .. Jak sis odběhla svůj první sprint z heslem -  není důležité vyhrát ,ale zůčastnit se..!!! Naše první výstava tvůj zvednutý ocásek,naše první výstávní úspěchy .. Jak jsme každý večer sváděli boj o peřinu a ty sis brala svůj žgrindáček a potom se s tím hnusným užgrindaným balonkem přišla chlubit. Jak si nám vychovala všechny naše mimina - nejen čtyřnohý. Jak si dokázala,ukázat všem svůj zápal a energii i přes svoje tělesné omezení.  Jak si statečně drtila velké kosti a rvala se s masem .. Jak si skákala svůj wall climbing a high jump. A hlavně to jak si nás všechny bezmezně milovala..!!! 
 
A bylo toho mnohem a mnohem víc...  Nikdy nezapomenu a hlavně Děkuju ti za to, že jsem měla tu čest Tě poznat a být tvoje hrdá parťačka v dobrém i ve zlém.. Odpočívej v pokoji holčičko ♥
 
 
For ever in my heart ... 
 
 
ChrisoAsteri' s Ferrero Rocher
 
 
 

 

Psalo se datum 15.9.2011 a na svět se vyklubali "moje" miminka... Maličký hnědý chlapák s mandličkou na čele..Noo když jsem Tě viděla tvoje jméno bylo jasný.. Prostě Ferrero Rocher - malý mandličkový.. Když se psalo datum 8.11.2011 tak jsem si tě dotáhla domů ve "stavu" .. no prostě "pan chovatel" ...Kapačky ATB .. Probděné noci.. ALE  za to! Svojí láskou a oddaností si mi to vracel vrchovatě! Byl si užasný a takový náš trochu bumerang .. že Renata Dubská.. Díky Tobě jsme poznali naši "rodinu" Helenky Vlastíka a Adélku ..Měl si srdíčko bojovníka a dělal si čest svému plemeni! Dokázal si to několikrát.. Vychoval pár dětí a mimin odvezl sis svoje poháry.. Byl si prostě náš malý mandličkový. Děkuju Ti za vše co jsme spolu zažili.. A za duhovým mostem pozdravuj tetu Bau a moc ju tam nezlob!....Nezapomeneme. Máš své čestné místo v srdíčku..s celou smečkou Ti posíláme hubana! A odpusť mi!

Pitbull je jako samuraj a je čest pro něj bojovat!